Atatürk Mh. Atatürk Cad. Ulaş İş Hanı No:161 D:28 Sancaktepe/İSTANBUL
Pzt - Cuma : 09.00 - 21.00
0539 853 99 40
Hizmetler

Ambar Yük Malzeme Taşıma

Taşımacılık sektörü içerisinde yer alan ambar araçların yüklemeleri ve boşaltmaları yaptıkların yerin genel adı olarak tanımlanır. Herhangi bir yere göndermek istediğiniz ürünleriniz ambarda toplanır. Daha sonra özel yükleme ile nakliye araçlarına yüklenir ve ulaşılması gereken noktalara iletilir. Profesyonel olarak verilen bu hizmet ekonomik olmasının yanında size zamandan da tasarruf sağlar. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde bu hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ambar içerisinde toplanan ürünler burada özel raflar içerisinde saklanır. Ürünlerinize herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde muhafaza edilir. Ayrıca güvenli bir şekilde de nakliye işlemi gerçekleştirilir. Sektör içerisinde bu hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Mutlaka kurumsal ambar hizmeti veren firmalar tercih edilmelidir. Bu sayede sağlıklı bir sonuç elde edilecektir.

Ambar Taşımacılığının Detayları
Göndermek istediğiniz yükler adresinizden alınır ve ortak noktada toplanır. Herhangi bir ile göndermek istediğiniz gönderiler bir araya getirilir. Diğer firmaların da vermiş olduğu ürünler içerisinden aynı yöne gidecek olan ürünler belirlenerek nakliye işlemi yapılır. Ambara gelen ürünler özel bir şekilde kayıt altına alınır. Tüm işlemler elektronik ortam içerisinde yapılmaktadır. Bundan dolayı karışıklığın önüne geçilecektir. Diğer kargo firmalarının taşımak istemediği ürünleri ambar yöntemi ile gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm ambar hizmetleri yasal çerçeve içerisinde verilir. Bundan dolayı güvenilir bir sistem hizmeti size sunulur.

Ambar Hizmeti Ekonomiktir
Herhangi bir ile gönderileriniz mevcut. Ancak sizden istenen ücret oldukça yüksektir. Bu durumda ambar hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çünkü ambar hizmetinde sizinle aynı yöne gidecek olan ürünler belirlenerek sevkiyat yapılır. Bu da ekonomik fiyat politikasının oluşmasını sağlayacaktır. Diğer kargo firmalarının ücretlerine göre oldukça makul seviye de yer alan ambar hizmeti aynı zamanda uzmanlık gerektiren bir sektördür. Sizde gönderilerinizi istediğiniz adrese ulaştırmak isterseniz ekonomik ücretler ödeyerek yararlanabilirsiniz. Nakliye araçları gittikleri bölgelerden geri döner iken boş olarak dönmemektedir. Bu da fiyat açısından ekonomik olmasını sağlamaktadır. Sizde ürünlerinizi profesyonel çerçeve içerisinde göndermek isterseniz ambar hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün Paketleme Hizmeti
Ambar hizmeti içerisinde ürünlerin taşınma sırasında zarar görmemesi için özel bir şekle paketlenmesi gerekir. Bunun için özel köpükler ve ambalajlama malzemesi kullanılır. Bu hizmet ambar içerisinde size sunulur. Ambara alınan ürünler özel olarak muhafaza edilir. Bu muhafaza şekli ile nakliye araçlarına yüklenir. Taşınma sırasında ürünlerinize herhangi bir zarar verilmemektedir.

Ambar Hizmetinden Kimler Yararlanır?
Ambar hizmetinden şehirlerarası ürün göndermek isteyen herkes yararlanabilir. Ürünleriniz sigorta kapsamı içerisinde profesyonel olarak taşınır. Bundan dolayı ekonomik fiyat içerisinde ürünlerinizin taşınmasını istiyorsanız bu hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Gönderilmek istenen ürünler tek bir merkezde toplanır. Bu merkezden toplanan ürünler hangi illere gidecek ise özel olarak ayrılır. Sürekli gönderilerinizde ambar hizmetlerinden yararlanmak yararınıza olacaktır. Ayrıca kendi deponuza ürünleri almadan direk ambara da yönlendirme yapabilirsiniz. Bu sayede zamandan da tasarruf sağlayabilirsiniz. Bunun için de kurumsal hizmet almalı ve bunu da sürekli hale getirmeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara