Atatürk Mh. Atatürk Cad. Ulaş İş Hanı No:161 D:28 Sancaktepe/İSTANBUL
Pzt - Cuma : 09.00 - 21.00
0539 853 99 40
Hizmet Bölgelerimiz

Ankara Nakliyat

Ankara nakliye firması olarak profesyonel taşıma faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Farklı nedenler doğrultusunda ev veya iş yerlerini taşımak, farklı il ya da ilçelere taşınmak durumunda kalan bireysel veya kurumsal müşterilerimiz, nakliye hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Taşınma çalışmaları için strese girerek bir an önce bitmesi için hazırlıklara başlamaktadırlar. Hizmet alacakları nakliye firması konusunda tereddüt ederek kaliteli hizmet alabilecekleri konusunda şüpheye düşülmektedir. Bu nedenler doğrultusunda Ankara nakliyat firması olarak kaliteli bir nakliye hizmetinin sunulması için gerekeli olan tüm detaylar incelenmekte ve kusursuz bir hizmet sunulması için faaliyete geçilmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet sunulması konusunda verilmeyen tavizler sonucunda profesyonel bir noktaya erişilmiştir. Personel, araç ve diğer ekipmanlar gelişen teknoloji nimetlerine göre geliştirilmekte ve yeniliğe açık bir tutum sergilenmektedir.

Hizmet almak isteyen müşterilerimiz için taşınacak eşya kontrolü yapılmaktadır. Bu konuda profesyonel ekipler harekete geçerek ücretsiz ekspertiz hizmeti gerçekleştirilmektedir. Yeterli olacak ekip ve araç seçimi planlanmaktadır. Kırılgan, hassas ve değerli eşyaların taşınacak evde bulunası muhtemel olması nedeni ile özel paketleme teknikleri için kullanılacak ambalaj malzemeleri hazırlanmaktadır. Mutfak eşyaları, televizyon, klima ve benzeri elektronik cihazları ayrı gruplarda, beyaz eşya ve tablolar, değerli antika eşyalar ve mobilyalar her biri kırılgan yapılarına göre özel paketleme teknikleri ile kolilere yerleştirilmektedir. Mobilyalar özenle demontaj edilerek uygun ambalajlara Ankara nakliyat hizmetleri doğrultusunda sarılmaktadır. Eşyaların paketlenmesinin yanı sıra uygun araç seçimi ve araçlara yerleştirmesi de önem arz eden diğer noktalar olmaktadır. Eşyaların kontrollü ve planlı olarak araçlara yüklenmesi ile güvenli sürüş eğitimlerine sahip şoförler ile yola çıkılmakta ve belirtilen adrese eşyaların indirilmesi ve mobilyaların montajı yapılmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra fuar eşyası, şehirlerarası ev eşyası, ofis eşyası ve benzeri mecralarda nakliye hizmetleri uygun standartlarda sunulmaktadır. Ofis eşyalarının daha geniş ve büyük boyutlarda olması araç seçiminde de farklılık göstermektedir. Daha kapsamlı büyük kapasiteli araç tercihi faydalı olacaktır. Nakliye konusunda Ankara nakliye hizmeti kapsamında son derece kapsamlı ve gelişmiş ekipman kullanılarak faaliyetler gerçekleştirilmektedir. Personellerin yeterli ve profesyonel düzeye erişmesi için düzenli olarak hem taşıma faaliyetleri konusunda hem de müşteri ilişkileri açısından yetiştirilmelerine ve gelişim sağlamalarına olanak tanımaktadır. Müşteriler aldığı hizmetin yanı sıra estetik ve güler yüzlü personeller ile çalışmayı da istemektedir. Bu ayrıntıyı dikkate alarak güler yüzlü ve sağlıklı iletişim kurabilen personeller ile çalışmaların durumu hakkında ifade edebilme yeteneğine sahip profesyonelliğe erişmeleri sağlanmaktadır.

Ankara nakliyat firmaları arasında en uygun ataşehir evden eve nakliyat hizmetinin yanında ataşehir şirket taşıma ( ofis, büro nakliyesi ), Ankara ögrenci ev eşyası taşıma, Ankara parça eşya taşıma ve tüm nakliyat hizmetleriniz için bir telefon kadar uzaklıktayız.

Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurularak personelden araçlara, uygulanan hizmetlerden kullanılan ekipmanlara kadar tüm detaylar geliştirilmektedir. Sorunsuz nakliye hizmetlerinin gerçekleştirilmesi açısından planlı bir çalışma organize edilmekte ve zamandan tasarruf edilmesi için ekstra itina gösterilmektedir. Sürekli artan rekabet ortamında firmalar arasında hızla artan yarış, birbirleri ile üstünlük yarışına girmeleri bazen olumu bazen ise olumsuz durumlar ortaya çıkarmaktadır. Bu konuda köklü geçmişe sahip firmalar arasında Cevo nakliyat olarak yılların verdiği deneyim ve tecrübeler ile mevcut müşterileri koruyarak, potansiyel müşteri oranlarını maksimuma çıkartılması amaçlanmaktadır. Müşteriye yapılan yatırım hem iyi bir referans hem de uzun vadede çalışmalar yapılacak kalıcı müşterilere sahip olunması sağlanmaktadır. Gelişen teknoloji ile e-ticaret sitelerinde yer alması zorunlu hale gelen firmaların, kurumsallığını gösterebilmeleri ve müşterileri ile daha kısa sürede daha aktif hizmet sunulabilmesi için faaliyet göstermeleri gerekmektedir. Bu konuda da yeniliklerin peşinden gidilerek gittikçe daralan ticaret alanında yerini sağlamlaştırmak ve yok olmaya mahkûm olmamak adına kaliteden taviz verilmediği gibi özgün davranılması icap etmektedir.

Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara