Atatürk Mh. Atatürk Cad. Ulaş İş Hanı No:161 D:28 Sancaktepe/İSTANBUL
Pzt - Cuma : 09.00 - 21.00
0539 853 99 40
Hizmetler

Ofis Taşıma

Ofislerimiz bizim çalışma ortamlarımızdır. Eğer masa başında çalışıyorsak hayatımızın büyük bir bölümünü de genellikle orada geçiririz. Eğer masa başında çalışmıyorsak bile bazı çok önemli işlemleri, görüşmeleri, toplantıları, raporlamaları vs… yapmak için bu mekanlara ihtiyacımız vardır. Bu nedenle de özenle döşeyip tasarladığımız çalışma alanlarımız bizim için çok önemlidir. Orada hem rahat etmek isteriz hem de dışarından bizi ziyarete gelen insanlara karşı da bizi temsil etsin diye düşünürüz. Bunun dışında bütün kayıtlarımız, evraklarımız ve ticari geçmişimize ait dokümanlarımız yine ofisimizde bulunur. Buradaki eşyalar sadece eşya değil aynı zamanda insan faktöründen sonra bizim firmamızın işleyişini sağlayan ana unsurlardır. Böyle bakıldığında ofis taşımacılığının ne kadar önemli olduğu daha da iyi anlaşılmaktadır.

Firmamızın bulunduğu mekanı veya bir bölümünü başka bir yere taşıma kararını kafamızda aldık. Taşınacağımız yeni bina veya mekanı da ayarladık. Asıl maraton bundan sonra başlar. Ofis taşımacılığı alanındaki en önemli noktalardan birisine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Taşınırken firmamızdaki günlük işleyişe zarar vermeden bunu gerçekleştirmek zorundayız. Bunu da öyle planlama yapmadan direkt taşınmaya kalkarak halledemeyiz. Taşınmadan önce bir eksperin gelip tüm ofisimizi kontrol etmesi gerekir. Ayrıca ofis eşyalarının ve malzemelerinin gideceği yeni bina veya mekana da yine aynı eksperin gidip bakması gerekir. Böylece nasıl en kolay ve mantıklı şekilde taşınacağımız belirlenmiş olur. Ofisler ağırlıklı olarak çalışılmayan günler olan hafta sonlarında taşınırlar. Böylece günlük işleyişe zarar verilmemeye çalışılır. Demonte edilecek eşyalar belirlenir. Çalışanlar taşınma zamanından önce kendi özel eşyalarını toparlarlar. Tüm eşyalar ve malzemeler etiketlenir. Bu etiketler sayesinde hiçbir eşya veya parça yanlış yere yerleşmemiş olur.

Şehiriçi ofisten ofise nakliyatta, uzman ekibimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet vermekteyiz. Ofisinizde taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanızın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.Cevo nakliyat olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmiyoruz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili yerlerine ulaştırıyoruz. Taşıdığımız bütün ürünler firmamızın garantisi altındadır.

Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara